Timber by EMSIEN 3 Ltd BG
Hakkımızda » Pinkkelebek

Hakkımızda

Aryna LTD Şirketi giyim alanında 20 yıllıdan aşkınö profesyonel geçmişe sahiptir. Aryna ticari şirketı 1987 yılından itibaren resmi ve yasal olarak bünyesine kattığı yerel Ve yabancı profesyonal uzman kadrosuyla, kadın giyim ve kadın ilk çamaşırı gıbı farklı alanlarda faaliyet etmektedır. Bu İnançtayız ki yüksek kaliteli ürünlerimiz ve müşteri memnuniyeti, bu alanda Yükselmemize neden olan önemli unsurlardandır.
 
Şırket faaliyet alanını büyütmek için, satış sonrası hizmetleri artırmak ve ayrıca İhracatı büyük ölçüde genişletmek amacıyla 2012 yılında tam teşekküllü ve mekanize Üretim hattını deneyimli ve tecrübeli elamanları işe alarak açılışını yapmıştır. Bu doğrultuda en kaliteli kumaşları kullanarak ve yeni nesil cihazları işe tutarak çeşitli Ürünleri pınk kelebek markası altında, Seamless adıla üretıme başlamıştır.Pınk kelebek markasının üretiminde Pazar ve pazarlama şart ve koşullarını göz önünde Bulundurulmuştur.
 
Güçlü yönetimi sayesinde, modern cihazları kullanarak üretim, pazarlama zincirinde Yenicilik tavrıyla günden güne satışta artışla beraber müşterinin memnun olması ve Markanın yayılmasını gözlemlenmektedir.
 
Aryna Tıcari şirketinin birinci hedafi, ihracatın büyümesi ve Avrupa ülkeleri ve CİS bölgesinde pazarlamanın artırılmasını hedef almaktadır. Ve sonrasında bir Tıcarı merkez olarak, Pınk Kelebek markasını dünya markası olarak Tanımlanmasıdır bu doğrultuda kademeli olarak kalitesini korumak şartıyla ürün Çeşidini artırmak ve bu sayede rekabetçi özüyle dünya pazarında yerini almasıdır.


Hakkımızda

Yorum Ekle


Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız